Star-Crossed

20. února 2014 v 16:54 | Míša |  Seriály

Star-Crossed

drama, sci-fi, romantický - 44 minut - stanice CW


Vášně a politické nepokoje narušují mír a poklidný romantický vztah mladé lidské dívky a mimozemského chlapce. Ten je spolu s osmi dalšími svého druhu začleněn do místní střední školy.

Vše se odehrává deset let poté, co stovky mimozemšťanů přicestovaly na Zemi a vytvořily si tu tábor, ve kterém jsou od té doby uvězněni.Star-Crossed je nové drama, které v pondělí odstartovalo na stanici CW. Seriál poběží od osmi večer, doplňovat ho bude ze začátku Beauty and the Beast, od poloviny března potom The Tomorrow People.

V pondělí večer bude muset tato novinka obstát v konkurenci Dancing with the Stars (ABC), HIMYM a 2 Broke Girls (CBS), Almost Human (Fox) a The Voice (NBC).

Star-Crossed, hezký název, o co jde?

Star-Crossed je typická CW soapka, ve které figurují mladí krásní lidé (a mladí krásní mimozemšťani). Příběh se odehrává v roce 2024, deset let poté, co na zemi přistála loď s lidmi z planety Atria. Nyní se sedm mimozemských teenagerů dostane na lidskou střední školu, kde musí čelit předsudkům a dalším věcem. Samozřejmě nechybí hodně hádek, bitek a taky milostné jiskřičky. Brzy se zformuje trojúhelník mezi Romanem, mimozemským klukem, Emery, mladou dívkou, a jejím spolužákem Graysonem.
Emery a Roman se už znají, před deseti lety mu tehdy šestiletá dívka pomohla ukrývat se před policisty. Jakmile se poprvé po letech spatří, ihned jde o lásku na první (druhý) pohled.


Zatím máme za sebou teprve první díl, ale seriál vypadá nadějně. Ovšem, je to další nadpřirozeno, kterého na trhu není fakt málo, ale šanci bych mu dala ;) Obzvlášť, pokud se vám kdysi dávno líbil seriál Roswell Mrkající

Po vícero dílech se ze Star-Crossed stal jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.. na každý díl se moc těším :) Vtáhlo mě to, baví mě to a těším se, co bude dál :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama