Mixology

2. března 2014 v 23:36 | Míša |  Seriálystanice ABC - komedie, sitcom - 22 minut

Mixology je nová dvacetiminutová komedie, kterou v midseason nasadila stanice ABC na své středeční večery. Seriál poběží vždy ve středu od půl desáté večer, předskokana mu bude dělat komedie Modern Family, současný nejlepší seriál stanice.

Seriál to však ve svém časovém slotu přesto nebude mít lehké. Proti němu stojí Criminal Minds (CBS), American Idol (Fox), The Tomorrow People a později The 100 (CW) a Law and Order: SVU (NBC).

Jde o komedii, jejíž první série se bude celá odehrávat převážně během jedné noci v jednom městském baru. Příběh je v podstatě jednoduchý: Všechny hlavní postavy, které se zde vyskytují, hledají nějakou formu lásky. Každá epizoda ukáže jinou dvojici lidí, s kompletně odlišnými vztahy. Setkáme se s flirtující servírkou, záletným barmanem, ale také s klukem, jehož snoubenka ho právě opustila, a chladnokrevnou mrchou, kterou se bude snažit sbalit.

Za seriálem stojí Jon Lucas a Scott Moore. Tato jména vám asi nic neříkají, pánové zatím nemají se seriály moc zkušeností. Nicméně možná vám něco bude říkat název jejich filmu - jsou autory komedie The Hangover.


Seriál asi nezaujme všechny. Vzhledem k tomu, že se děj odehrává v rámci jednoho večera, zapomeňte na to, že by zde došlo k jakémukoliv vývoji postav. S čím se seznámíte v pilotu, s tím budete muset vydržet až do konce série. Pokud ovšem máte rádi experimenty se stylem vyprávění, možná se vám tento seriál líbit bude.

Nejjednoduším srovnáním je porovnání s poslední sérií How I Met Your Mother, která se také primárně odehrává v krátkém časovém období, konkrétně jednom víkendu. Stejně jako v HIMYM, i Mixology využívá k rozšíření děje flashbacky.

Seriál ví, co chce říct i jak to chce říct. Každá epizoda má pevně daný plán, který - když se vám zalíbí - vás bude těšit celou sérii.


Stejně jako u většiny jiných komedií, nemůžete zde hledat příliš originality. Postavy jsou silně typizované a stereotypní, nečeká na vás žádné překvapení, které by je ukázalo v originálnějším světle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama