Červenec 2014

Lucy Hale - Lie a Little Better

30. července 2014 v 20:20 | Míša |  Muzika
Neříkej nic, neříkej víc, než musíš říct ;) ;) A tak prostě neříkám nic :) :)


Minula jsem svůj východ
Včera v noci jsem ztratila svoje klíče
Tápala jsem po slovech
A v těchto dnech se necítím sama sebou

Nemluvila bych pravdu, kdybych řekla, že jsem v pohodě
ale nemůžu si pomoct, upřímně
a vím že teď není vhodná doba
Takže

Pravdou je, že jsem roztrhaná na kusy
Vždy, když jsi okolo
problém je v tom, že se pravda drásá na povrch

Whoa!

Nedaří se mi skrýt to, co cítím
a nemůžu uvěřit, že to říkám nahlas.
pravdou je že to není náhlý obrat
myslím, že jsem se měla nejdřív naučit být lepší lhářkou.

snažit se skrýt
tohle srdce na mém rukávu
být nastavená na hraný nezájem, ale
myslím, že mě máš chycenou

Pravdou je, že jsem roztrhaná na kusy
vždy, když jsi okolo
problém je v tom, že se pravda drásá na povrch

Nedaří se mi skrýt to, co cítím
a nemůžu uvěřit, že to říkám nahlas.
pravdou je že to není náhlý obrat
Dobře, hádám, že jsem se měla nejdřív naučit být lepší lhářkou.

Ztrácím se v tomto boji
v každém slovu, co povím
přála bych si mít lepší verzi
nedávat sama sebe pryč.
Takže

Pravdou je že jsem roztrhaná na kusy
vždy, když jsi okolo
problém je v tom, že se pravda drásá na povrch

Nedaří se mi skrýt to, co cítím
a nemůžu uvěřit, že to říkám nahlas.
pravdou je že to není náhlý obrat
Dobře, hádám, že jsem se měla nejdřív naučit být lepší lhářkou.

guNy - DOMA

25. července 2014 v 20:49 | Míša |  Muzika

On prostě ví a umí :) :) Nemusí se vám to líbit, je to o vkusu, buď jeho songy budete milovat, nebo nesnášet, nikomu to nenutím.. ;)

Seriály - Novinky Červenec 2014

23. července 2014 v 16:27 | Míša |  Seriály

Crossbonesstanice NBC - drama, historický - 42 minut

Seriál je založen na předloze románu amerického spisovatele Colina Woodarda - "The Republic of Pirates".
Děj vypráví o ostrově New Providence v souostroví Bahamy. Tomuto unikátnímu sídlu pirátů, zlodějů a psanců vládne hrůzostrašný pirát, kapitán Edward Teach zvaný Černovous. Nebude však trvat dlouho, kdy Černovouse svrhnou z trůnu a nájemný vrah, Tom Lowe, bude pověřen ho popravit. Avšak jakmile se Lowe přiblíží k Černovousovi, začne obdivovat jeho nápady a jeho zapojení do pirátské společnosti. A samozřejmě, Lowe nebude jediným Černovousovým nepřítelem.

Můj názor: Tento seriál se mi dostal do hledáčku především kvůli hlavní mužské roli - John Malkovich - já ho prostě zbožňuju! A nezklamal mě :D Hraje trošku vyšinutého, ale velmi chytrého a mocného vůdce pirátů. Příběh začíná tím, když piráti zajmou loď, na které je mimojiné doktor Tom Lowe, ten má příkaz zabít Černovouse. Seriál vypadá zajímavě. Není to bůhví jaký zázrak, ale vyplní nudné chvilky :) Vtáhne vás do děje a donutí vás těšit se na další díl. Bohužel se obávám, že druhé série se nedočká a bude zrušen.

Tracy Ifeachor, Richard Coyle, David Hoflin, John Malkovich, Claire Foy, Yasmine Al Massri, Chris Perfetti

Julian Sands
Dominionstanice Syfy - Sci-fi, drama, akční - 42 minut

Nadpřirozené akční drama Dominion je zasazeno dvacet pět let do budoucnosti. Příběh se odehrává v době po válce mezi armádou andělů s lidmi, která od základu změnila celý svět.
Hlavní postavou je mladý rebelský voják, který brzy přijde na to, že je pravděpodobně jediným spasitelem celého lidstva.

Můj názor: Tento seriál mě naprosto dostal! Sice popis zní zvláštně a myslela jsem si, že to bude blbost, a možná trošku i je, ale baví mě :D Válka mezi lidstvem a anděly je zase něco nového, co tu ještě nebylo. Celé je to o tom, že se mezi lidmi povídá báchorka o tom, že Michael kdysi dávno někde ukryl zázračné dítě, které jednou tuto válku vyhraje, a nakonec se ukáže, že se nejedná o báchorku, ale že takové dítě skutečně existuje. No. Musím říct, že jedním z důvodů, proč mě seriál chytl je prostě hlavní postava - anděl Michael v podání Toma Wisdoma - ten chlap má prostě charakter :) :) Trošku mi připomíná Sheldona :D Taky se moc neumí vžít do pocitů jiných.. v podstatě je jako robot, ale sluší mu to! :D

Tom Wisdom, Christopher Egan

Roxanne McKee, Alan Dale, Langley Kirkwood
Extantstanice CBS - drama, mysteriózní, sci-fi - 60 minut

Extant je sci-fi thriller o astronautce, která se po ročním pobytu ve vesmíru vrací zpět na Zemi. V počátcích je pro ni nejsložitější navázat znovu vztah se svou rodinou, který byl díky dlouhému odloučení narušen. Zároveň se díky tomu, co prožila, zdá, že jejím osudem může být do budoucna změna směřování lidstva jako takového...

Můj názor: Tady jsem zatím stále na vážkách. Seriál samozřejmě láká především na hlavní postavu - Halle Berry. Děj se točí kolem toho, že Halle se po 13 měsících vrací ze sólo mise ve vesmírů a zjišťuje, že je těhotná.. Celých 13 měsíců je natočených, kromě jedné chvíle, kdy vypadl proud a ona viděla svého bývalého přítele.. Co se stalo je ve hvězdách či spíše ve vesmíru. Ještě záhadnější je to protože ona vlastně děti mít ani nemůže, proto její muž, inženýr či co, vyrobil robota, kterého mají místo syna - vypadá ovšem naprosto reálně, dokonce má city, vyvíjí se.. Věřím, že seriál může být dobrý, pokud to do budoucna někdo nezkazí.. když to vezmou za správný konec, může to být více než dobré.

Halle Berry

Goran Visnjic, Pierce Gagnon
Recklessstanice CBS - drama, právnický - 42 minut

Nádherná právnička (Anna Wood) a státní zástupce (Cam Gigandet) jen těžko skrývají vzájemné sympatie, i když musí proti sobě u soudu bojovat v obrovském policejním sexuálním skandálu.

Můj názor: Já se přiznám, že moc nemusím právnické seriály.. ale tento mě dostal. V každém díle se řeší nějaký případ + na pozadí probíhá jiná mise, která potrvá zřejmě celý seriál. Jedná se o případ na místní policejní stanice, kde není všechno tak, jak by mělo být. Náhodou to vyšetřuje partner hlavní ženské role, přičemž její protichůdce má na jejího partnera důkazy o jeho nevěře, aniž by věděl, že je tam nasazený v utajení.. no je to zamotané :D O tom žádná :D Plus tam ještě probíhá to, že tito dva právnici k sobě chovají nějaké city.. Jak to celé dopadne mě hodně zajímá. Jako bonus, obě hlavní postavy jsou velmi sympatické a dobře se na ně dívá :)

Cam Gigandet a Anna Wood

Adam Rodriguez
Defiancestanice Syfy - Drama, sci-fi, akční, postapokalyptický - 45 minut

30 let vzdálená budoucnost. Na Zemi aktuálně probíhá bitva mezi lidmi a Votany - mimozemskou rasou, která se chtěla na naší planetě mírumilovně usídlit, protože její hvězdný systém byl zničen. Šest let čekali na oběžné dráze a vyjednávali možnosti osídlení, ale bezvýsledně. Jak jim docházely zásoby, začali být zoufalí a pustili se s lidmi do války. Lidé ale sestřelili několik votanských terraformovacích lodí, které po pádu na zem zapříčinily nekontrolovatelnou geologickou činnost. Planeta se tak stala nebezpečnou jak pro lidi, tak pro mimozemšťany. Nyní po desetiletích svět opravdu není jako ze škatulky. Všude je prach, města jsou zničena a konec konfliktu nikde. Válka je znát na každém kroku; ať už z poletujících trosek lodí po obloze, průrv vytvářejících se na povrchu Země, nebo totálně rozpadlé společnosti, kterou vede několik polovlád. Obě strany jsou válkou vyčerpané a nacházejí se v bodě, kdy pozorují nepřítele a čekají na jeho další kroky. Na některých místech se dokonce militantní skupiny začínají spojovat bez ohledu na to, k jaké rase patří...

Můj názor: Tento seriál není žádná novinka. Novinkou je pouze právě probíhající druhá série. Myslím si, že není úplná nutnost vidět předtím sérii první. Pár detailů tam sice je, ale řekla bych, že člověk si je lehce domyslí. Druhá série mi zatím přijde lepší, propracovanější, zřejmě lépe zaplacená a ne tak šitá horkou nití. Pokud nehledáte vyloženě reálný seriál, ale baví vás různé rasy atd.. je toto dobrá volba ;)

Tony Curran, Grant Bowler, Stephanie Leonidas, Graham Greene, Julie Benz, Jaime Murray, Jesse Rath
The Last Shipstanice TNT - drama, akční - 42 minut

The Last Ship je seriálovou adaptací stejnojmenného románu od spisovatele Williama Brinkleye.
Příběh The Last Ship se soustředí na posádku bitevní lodě USS Nathan James, která se musí vypořádat s novou realitou poté, co byl díky globální katastrofě zničen celý svět v podobě, v jaké ho známe. Lidé na lodi jsou jedni z mála, co událost přežili.

Můj názor: Hodně zajímavý seriál. Věřím tomu, že něco podobného se prostě může stát, ve vteřině a je to tady. Seriál je o tom, že jistý kapitán lodě, dostal úkol vyzkoušet někde na konci světa pár zbraní, ale byla to jen zástěrka, hlavním úkolem bylo dostat jistou doktorku někam, kde získá vzorky něčeho, aby vytvořila protilátku na jistý virus. Vzhledem k tomu, že měli vyhlášeno rádiové ticho, vůbec netuší, co se za dobu jejich nepřítomnosti dělo. Posléze zjišťují, že zemřela většina populace a zbyli v podstatě jen oni + asi pár dalších. Do toho se jim cpou rusové atd.. Je to zajímavé, protože v podstatě se v seriálu nic moc neděje :D A člověka by rovnou napadlo, že to musí být prostě nuda a přitom není :) Těch 40 minut uteče, ani nevím jak :) Nejspíš nedostane druhou sérii, tak nějak se to vybízí k tomu, že na konci doktorka najde lék, zachrání ten zbytek populace a někdo pronese něco ve smyslu, že oni teď jsou ta budoucnost, která musí obnovit lidstvo.. prostě klišé ;)

Eric Dane

Rhona Mitra

Eric Dane a Adam Baldwin
The Leftoversstanice HBO - drama - 55 minut

Děj se odehrává na předměstí města Mapleton, odkud je najednou záhadně vytrženo přes sto jeho obyvatel. Pár jich tam ovšem zůstane a ti se teď musí naučit žít bez svých blízkých.
Seriál je adaptací stejnojmenné knihy od Toma Perrotty.

Můj názor: Tak tohle je pro mě oříšek. Seriál je plný libozvučných jmen, o tom žádná. Ale prostě, přijde mi zbytečně dlouhý. A ještě ke všemu se v něm ztrácím. Tak nevím, jestli jsem prostě tak hloupá, že jsem to nepochopila, nebo jestli je to účel a později to bude vysvětleno :D Jde tam o to, že před třemi lety byli ze země vytrženy 2 % lidské populace. Každý 50. člověk, děti, důchodci, bílí, černí, asiaté... Svět se s tím postupně srovnává. Ale to nás moc nezajímá, děj se točí jen kolem jednoho města. Nejdřív jsem si myslela, že šerifova manželka byla mezi nimi, jenže, ona je jen v nějakém kultu..(COŽE?).. pak se mu stále ukazuje nějaký jelen a on pak prostě vraždí psi, kteří už podle jiného chlapa nejsou jejich, ale jsou jiných.. (Dvakrát COŽE?)... Je to prostě zmatek :D Ale seriál má dobrou sledovanost a byla to velmi očekávaná novinka, takže jsem asi divná já :D

Liv Tyler, Justin Theroux, Amy Brenneman

Emily Meade a Margaret Qualley

Justin Theroux

A tady mám něco pro fanoušky Doctora Who, v roli místního faráře se objevil Christopher Eccleston :) Nevím jak velká bude jeho role, ale prakticky celý třetí díl se točí kolem něj :) :)
Young & Hungrystanice ABC Family - komedie - 22 minut

Mladý, bohatý podnikatel si najme kurážnou bloggerku, aby byla jeho osobní kuchařkou.

Můj názor: Mě to baví :D Fakt je to dost vtipné. Pokud hledáte nějakou oddechovku, jděte do toho. Navíc, hlavní herci jsou příjemní, nijak nepřehrávají, dobře se na ně dívá ;) I když, obávám se zrušení ;)

Aimee Carrero a Emily Osment (Ano, je to ta kámoška Hanny Montany :D)

Jonathan Sadowski

Mallorca 2014

20. července 2014 v 17:55 | Míša |  Deník
Moje letošní dovolená byla tak nějak na poslední chvíli :D Přesněji řečeno, ve středu 25. 6. jsem seděla u zubařky v křesle, byla jsem na posledním zubním zákroku, díkybohu, a sestřička si se mnou jako vždy povídala, ptala se na dovolenou.. tak jsem jí povídala, že letos zřejmě žádná nebude, maximálně tady u nás nějaký víkend. A 26. 6. jsem už seděla v letadle, které mířilo do hlavního města Mallorcy - Palma de Mallorca. Prostě jsem si takhle ve středu doma sedla k internetu a našla naprosto luxusní last minute. A tak jsem letěla :)

Jednalo se o hotel dvouhvězdičkový, než někteří začnou remcat, že do takového hotelu by neletěli, tak dvě hvězdy na Mallorce jsou jako čtyři v Egyptě ;)

Tahle dovolená pro mě byla skvělá hlavně proto, že jsem neměla čas panikařit, zbytečně nakupovat věci atd.. prostě jsem si v klidu sbalila to, co jsem doma měla a víc jsem neřešila. Ano, přiznávám, jediné co jsem kupovala byl na letišti opalovací krém. Protože mi prostě jen jeden nestačí, tak jsem si koupila druhý ;) JInak jsem skutečně odletěla jen s věcmi, které mi doma ležely... nebyl ani čas vyprat :D Ale nakonec mi vůbec nic nechybělo..

Mallorca je úžasný ostrov, plný super lidí. Vládne tam atmosféra, jakou jsem nikde jinde nezažila. Ti lidé tam prostě nic neřeší, nikam nespěchají, nic nehoří. Prostě si tak v klidu žijí, všichni se zdraví, ať už se znají nebo ne. Nikdo vám nic nevnucuje.. jděte do obchodu a stůjte tam třeba rok, všimnou si vás jen, když ukážete, že potřebujete radu nebo pomoc, jinak si vás prostě nevšímají. A samozřejmě trhy s masem, ovocem, zeleninou..

Já jsem si letěla vyloženě odpočinout. Neplánovala jsem žádné výlety, těch mám z minulých let dost, jela jsem si lehnout k moři, opálit se a najíst :D Takže pro mě dovolená naprosto splnila svůj účel ;)DM box

20. července 2014 v 16:57 | Míša |  Kosmetika
Já vím, já vím.. jedná se sice o věc, která je už delší čas za námi, ale prostě jsem se k tomu dostala až teď, tak po mně neházejte ty kameny :) Navíc, potřebovala jsem čas na prozkoumání a vyzkoušení produktů, takže vlastně na tom nic zvláštního není. :)


Celé to začalo oznámení DM drogerie o tom, že vydá do oběhu DMbox.


Rádi zkoušíte něco nového a zbožňujete překvapení? Právě pro Vás jsme připravili letní dm box! Nechte se překvapit produkty z našeho sortimentu pro Vaše krásnější léto. Využijte jedinečné šance a získejte tento dm box s produkty v hodnotě 600 Kč za pouhých 149 Kč. Stačí ve správnou chvíli vyplnit formulář a šance zakoupit si dm box bude jen Vaše!


No, formulář jsem vyplnila a měla jsem to štěstí být mezi těmi, které DMbox dostaly :) Přiznávám se, čekala jsem plnou krabičku vzorečků a mini výrobků značky Balea apod. Po otevření jsem ale byla velmi mile překvapena a musím říct, že toto se vážně povedlo!


Balea Professional šampon a balzám 2v1, 250 mlInovativní šampon určený právě na léto. Jemně odstraňuje z vlasů i pokožky hlavy zbytky písku, soli a chlóru. Speciální složení s výtažky z papáji a kokosového oleje ošetřuje sluncem namáhané vlasy a zanechává je zářivě lesklé a exoticky provoněné.

Můj názor: S tímto šamponem jsem už měla tu čest se seznámit minulý rok. Beru si ho každý rok na dovolenou k moři, takže jsem byla potěšena, že ho vlastně letos už nemusím shánět. Ani tento rok mě u moře nezklamal. Jen teda musím říct, že mi přijde, že vysušuje vlasy. Chce to ho ještě něčím doplnit - balzám, maska.. Jinak s ním nemám problém, se slanou vodou i pískem si opravdu poradí. A krásně voní! Ta vůně ve mně prostě evokuje léto. Voní jemně po kokosu.
Sundance tónující fluid na opalování OF 30, 50 ml
Speciálně vyvinut pro citlivou a neopálenou pokožku obličeje a dekoltu. Vyvážený UVA/UVB systém a vitamín E chrání pokožku před intenzivním slunečním zářením. Pravidelným používáním zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Efektivní hydratační komplex s glycerínem a provitamínem B5 zabraňují dlouhodobému vysušování pokožky.

Můj názor: Musím říct, že v drogerii bych si ho vůbec nevšimla. A když už, nekoupila bych si ho. Používala jsem přes léto buď BB, nebo i normální make-up. A je to škoda. Teď nepoužívám nic jiného než tento fluid. Má konzistenci jako tekutější make-up, ale není to tak hrozné, aby se nedal použít. Dobře se rozetře. Krytí není nic moc, na větší nedostatky rozhodně není. Skvěle tónuje, opravdu pleť je krásně sjednocená. Chce to ale ještě pudr, jako každý krém na opalování, je trošku mastnější a po použití se prostě leskne. Ale troška pudru to dovede k dokonalosti. Přiznávám, že jsem žádné léto neměla tak dokonalou pleť jako letos! Malý zázrak, který už navždy bude mít v mé kosmetické sbírce své čestné místo :)
Rimmel London rychleschnoucí lak na nehty, 8 mlLak je v odstínu, který navrhovala zpěvačka Rita Ora, a vv balení, jehož uzávěr zachycuje podpis a pop art obrázek Rity na britské poštovní známce. Je obohacený o antioxidant vitamin A napomáhající chránit a posilovat nehty. Obsahuje inovativní štetček, který zabraňuje vytváření proužků, pro perfektní pokrytí v jediné vrstvě.

Můj názor: Lak je v opravdu krásné růžové barvě. I když chápu, že kdo nemá rád růžovou, musel být hodně zklamaný. Já naštěstí růžovou na nehtech opravdu miluji :) Lak skutečně rychle schne, což je pro mě hodně důležité, protože si nehty většinou lakuji těsně před tím, než někam jdu. Co mě hodně překvapilo je to, že vážně stačí jedna vrstva. Přiznám se, že jsem se lakům v drogerii vyhýbala, ani nevím proč a ony mě takto překvapily :) :)
Colgate Max WhiteOne Optic zubní pasta, 50 ml


Pro okamžitě viditelný bělejší úsměv. Inovativní složení Colgate přináší bělejší úsměv díky dvěma složkám. Tou první je čistící složka, která odstraňuje skvrny z povrchu zubů. Druhou složkou jsou prožky s optickým zjasňovacím účinkem, které zubům poskytují okamžitý bělící efekt.

Můj názor: Já tak strašně nerada recenzuji zubní pasty :D Ano, vyčistí zuby, zbaví vás plaku na nich, zbude jen svěží dech a krásně čisté zoubky :) Bělejší jsou do chvíle, než něco sníte či vypijete. Prostě zubní pasta z Drogerie za 70 korun vám zuby dlouhodobě nevybělí, ne a ne a ne ;)
Rexona Maximum Protection antiperspirant stick, 45 mlJe 2x účinnější než běžný Rexona antiperspirant ve spreji. Maximum Protection je velmi jemný a vhodný ke každodennímu použití. Unikátní technologie TRIsolidTM garantuje nejúčinnější možnou ochranu proti pocení. Rexona Maximum Protection Confidence je novou variantou se svěží vůní zeleného jablka a broskve, který zaručuje nejen perfektní ochranu, ale také příjemnou a lehce smyslnou vůni.

Můj názor: Toto je už čtvrtá verze Rexony Maximum Protection, kterou zkouším. A zatím je nejlepší. S tímto výrobkem se pojí zajímavá historka :D Když jsem ji poprvé zkoušela, voněla mi hezky, jakoby po květinách mi to přišlo. O pár hodin déle jsem šla do města a přišlo mi, že tam něco nádherně voní. Tak jsem hledala původ vůně, musela jsem vypadat jak idiot :D Pak jsem na to nějak zapomněla, později doma jsem to znovu ucítila a konečně mi došlo, že to je moje Rexona! Prostě jakoby po pár hodinách ta vůně nejen zintenzivněla, ale dokonce se změnila.. Je opravdu hodně příjemné se v tomhle vedru nepotit a ještě takhle krásně vonět, že se i lidé ptají, co máte za nový parfém! :)
Dermacol Aroma Ritual Rebarbora a jahody svěží sprchový gel, 250 mlBohatě pění a zanechává pokožku čistou, jemnou a vláčnou. Extrakt z plodů jahod osvěžuje pokožku, tonizuje ji, navrací jí minerály a má adstingentní účinky. Svěží rebarborové aroma Vám dodá šťávu a nastartuje Vaše tělo i mysl.

Můj názor: Já mám momentálně na sprchové gely stopku, protože jich doma mám vážně moc :D A navíc, tyhle sprchové gely z kolekce Aroma Ritual jdou prostě mimo mě. Zatím mi žádný nevoněl ani neučaroval. Tento je ale příjemný, pěkně voní. I když jsem byla zpočátku dost skeptická - vůně rebarbory? Ale musím uznat, že je to opravdu příjemné. Takové vážně letní :)
Garnier Oil Beauty tělové mléko, 250 mlPrvní tělová péče od Garnier obohacená o čtyři vzácné zkrášlující oleje (mandlový olej, olej z růže, makadamový olej, arganový olej), které pomáhají viditelně zlepšit vzhled pokožky. Ideální pro všechny, kterí se nespokojí jen s hydratovanou pokožkou, ale touží navíc po dokonalé a sametově jemné pokožce.

Můj názor: Je pravda, že již delší dobu si brousím zoubky na jeho bratříčka - peeling. Ale nakonec jsem ráda za toto mléko! Po dovolené se začínám trošku loupat a mám dost suchou pokožku, toto mléko si s tím ale lehce poradí. A krásně voní, taková jemná sladší vůně :) Dobře se roztírá, pěkně se vsákne, takže nemusíte hodinu čekat, než se můžete obléct. Opravdu velmi užitečný pomocník! :)

9. července 2014

9. července 2014 v 18:51 | Míša |  Deník
Prosím prosím, neházejte po mně kameny.. Já se vám vážně omlouvám. Konec spekulací, s blogem v žádném případě nekončím.. a vím, že za moji delší neaktivitu přicházím o čtenáře, vážně mě to mrzí, ale není zbytí :/ Nejdříve jsme s přítelem jeli na týden na jednu pracovní dovolenou.. tam se prostě psát nedalo, nemohla jsem se soustředit na články, navíc, můj notebook je šíleně pomalý.. a udělat kvalitní článek je doslova boj. Po této dovolené jsem byla sice chvilku doma, ale moc jsem toho nestihla.. poslední zákrok u zubaře, pár povinností.. myslela jsem, že na články se vrhnu následující týden.. jenže :D Nečekaně jsem na 14 dní odletěla na Mallorcu.. a jako třešnička na dortu, po návratu mi vyhořel počítač, takže sice jsem doma, plná síly a plná kvalitních námětů na články, jenže, není kde psát.. Nezlobte se, prosím vás o pochopení a zachování přízně.. opravdu pro vás chystám kupu skvělých a kvalitních článků, tak si na ně prosím počkejte... :) Zatím vás jistě zabaví kupa jiných blogů a já se pak vrátím plná vitamínu D :)

Mám vás ráda a děkuji za pochopení :)
M.