Duben 2015

28. dubna 2015

28. dubna 2015 v 21:12 | Míša |  Deník
Táákže, dneska jsem dostala řádnou pecku mezi voči, doslova. V podstatě, někdy minulý týden jsme si s kolegyní notovaly, že v momentě, kdy žila v příšerném manželství a začala muže podvádět s novým partnerem, něco se v ní zlomilo a najednou jí bylo všechno jedno, už se okolo manželství tolik nestresovala, bylo jí to buřt, počítala jen vteřiny, kdy bude z toho všeho venku. No a já jsem dneska dostala ťafku. Někdo, komu jsem věřila mi dneska opět ukázal záda. Nejdřív jsem byla šíleně naštvaná, pěnila jsem, nadávala, kolegyni jsem všechno řekla a ona se začala smát! Normálně se mi vysmála, a skrz smích mi jen řekla, že jsem naivní, že jsem fakt věřila, že se změní, a měla pravdu, v tu chvíli jsem se začala smát taky a smála jsem se až do konce pracovní doby, dokonce jsem rozesmívala i ostatní, i přesto, že bylo opravdu ošklivé počasí.

A přesně v tu chvíli mi to došlo! Jak jsem mohla být tak pitomá? Tak naivní? Jak jsem mohla věřit, že se někdo takový změní?! Má pořád stejné zvyky, pořád stejné chování, opakuje se jako rozbitý gramofon. Vzhledem k tomu, že jsem překopala celý svůj život, dnes budu usínat sama v obrovské posteli, sama se zítra probudím, sama si dám snídani a půjdu do práce, kde budu úsměvem oslňovat nového mladého kolegu, řeknu vám, ten by stál za hřích :P Už se nemůžu dočkat firemní grilovačky=přespávačky. Ono, když už jsem u toho, miluju všechny pracovní akce, kolegové jsem velmi družní a velmi často se plánují nejrůznější stmelovací akce, které jsou prostě skvělé :) Opravdu ti lidé, jsou moje krevní skupina, skvěle jsme si sedli a já jsem neuvěřitelně šťastná, že je mám, protože to nejsou jen kolegové, ale i přátelé!

Každopádně! Obrovskou radost mi dnes udělal Raego, konečně poslal do světa svůj nový klip, klip jsem dnes viděla poprvé a byla jsem strašně překvapená, čekala jsem k té písni něco trošku jiného, ale povedlo se to moc!


Při sledování toho klipu mi to všechno došlo. Nemám čas cvičit, nemám čas psát, furt se někde na něco vymlouvám, že nestíhám a pravda je taková, že se mi prostě nechce.. Nedokážu se k tomu donutit. A jak jsem pořád koukala na slečnu v klipu, nemohla jsem prostě dál sedět. Pustila jsem si ten klip na velké televizi, dala jsem přehrávání pořád dokola a dvě hodiny jsem fakt dřela, cvičila jsem skoro do vysílení a měla jsem ze sebe naprosto skvělej pocit! Opravdu jsem se cítila a pořád se cítím úplně báječně! Sice mě všechno bolí, ale ten pocit, když se díváte na tu slečnu a přitom sami dřete, ten je k nezaplacení. Fakt, zkuste to. Chvilku si sednětě a přemýšlejte, co už dlouho odkládáte, ale chcete to udělat?! Pak si pusťte ten klip a uvidíte, že vás v klidu dál sedět nenechá. Vedle ní, prostě něco dělat musíte! A já jsem se rozhodla, že v tom prostě budu pokračovat. Každý den přijdu domů, pustím si tenhle klip a budu na sobě dřít! Budu na sobě dřít do té doby, než sama se sebou budu naprosto spokojená, a budu na sobě dřít i pak dál, abych se sebou byla stále spokojená.

Takže, moje cíle jsou momentálně takové, že chci cvičit, chci cvičit každý den. Začnu klasicky s Jillian, která je prostě skvělá, motivující a mám s ní výsledky, přidám jógu kvůli zádům, a jen co bude zase lépe, tak vyběhnu do přírody. Chci zase začít zdravěji jíst. Protože teď hřeším úplně brutálním způsobem a fakt to tak nejde. Začnu se zase dopovat vitamíny, bylinkami a podobně zdravými věcmi, jenž mi pomáhají se držet ve formě. Chci se zlepšit v práci, člověk vždycky může dělat lépe, rychleji a víc s úsměvem! Chci být k lidem víc milá, vřelá a chci zase začít pomáhat. Nevím zda opět zvolím dobré anděly, nebo si tentokrát vyberu jinou nadaci, ale potřebuji zase někomu pomáhat, jak finančně, tak i osobně, i kdybych měla jen donést hračky dětem na onkologii. No a chci opět zaplnit svoji momentálnou prázdnou a studenou postel láskou, prostě ta méně hezká polovička tam chybí. Zatím jsem měla v lásce spíš smůlu, takže pevně doufám, že tentokrát setřu výherní los. Každopádně, nehodlám na nic tlačit, budu si teď užívat a zaměřím se hlavně sama na sebe.

Jsem fakt šťastná, že nejsem na nikom závislá. Jsem naprosto soběstačná. Mám skvělou práci, skvělé kamarády, báječnou rodinu, ke štěstí mi chybí snad už jen to vlastní auto :D Protože jinak všechno ostatní mám, a víte jak jsem ohromně bohatá, když mi ke štěstí chybí jen věc, kterou běžně koupíte za peníze?! Vezměte si, po čem lidé obvykle touží, po věcech, které prostě nekoupíte, a já?, já toužím po pitomém autě. Opravdu, brečím dojetím, jak jsem si konečně uvědomila, co všechno ve svém životě mám a jsem za to ohromně moc vděčná. Jen doufám, že nepokouším osud a právě jsem to nezakřikla.

Víte, každý se může mít lépe, ale je dobré se občas zastavit a vážit si věcí, které už máte. Každý chce víc, ale jsou lidé, kteří mají méně a dali by všechno za to, aby se měli jako vy.

Buďte silní! Věřte, běžte si za tím, a dokážete všechno!
A když už nemůžeš, tak věř, že můžeš dokud nepadneš tvrdě na držku ;)

Mám vás ráda!
M.

Aha, aha..

28. dubna 2015 v 18:57 | Míša |  Deník
Píšu článek, píšu článek o neuvěřitelné síle. Pokud se už chvíli přesvědčujete, že byste měli něco dělat, ale furt se vám nechce, tak vám třeba dodám trošku síly, aby to fakt šlo, protože já tu sílu dneska našla, tak snad se mě nepustí ;)

Nikdy bych nevěřila, že když se pár dveří v mém životě zavře, otevře se spousta jiných, lepších dveří! Dnešek je pro mě novým začátkem, začátkem něčeho, co chci budovat, začátkem toho, jak chci a budu žít!

Takže se stavějte na hlavu vy všichni debilové, co jste mi stáli v cestě a brzdili mě, dneškem počínaje na vás z vysoka ser* a nehodlám se již nadále vámi zabývat, hodlám si žít svůj sen.

Mějte se zatím!
M.

Téma týdne: "Světlo na konci lednice"

25. dubna 2015 v 22:45 | Míša |  Téma týdne
Pojďme na chvilku polemizovat o tom, jak velmi nepříjemná je situace, když v lednici praskne žárovka. Vzhledem k tomu, že kupříkladu já lezu do lednice jedině, když je v kuchyni zhasnuto, neb když mě nikdo nevidí, co jím, tak prostě nepřiberu, je pro mě tato situace dosti dost nežádoucí. Protože když zjistím, že je v lednici tma, tak buď sáhnu po něčem, co určitě nejím, nebo si musím rozsvítit a pak přiberu po všem, co zpráskám! Tak to jsem tak na úvod vystihla jednu hororovou noční můru.

Světlo na konci lednice pro mě představuje situaci, kdy si sednu před otevřenou ledničku, s funkční žárovkou, a prožeru se odshora až úplně dolů, až už v ledničce nezbyde ani droždí. Tuto situaci jsem nikdy nezažila, neb se snažím mít ledničku pořád narvanou jídlem, často vyhazuji něco prošlého, ba dokonce plesnivého, ale prostě v tomhle neumím šetřit. A opravdu doufám, že se nedostanu do situace, kdy bych po otevření ledničky našla jen nivu s nápisem eidam, cosi plesnivého v sáčku s etiketou mrkev a sklenici s okurkami. Už jsem takovou lednici jednou zahlédla a byl to tuze smutný obrázek, přepadla mě chuť lednici obejmout a šeptat jí, že to bude dobré. Jsem citlivá! No a co?!

Světlo na konci lednice pro mě občas představuje tu jedinou věc, kterou si z lednice odnesu. Mám hlad, nebo jen brutální chuť, neochotně se tedy zvednu ze židle a jdu se do lednice podívat jako do výlohy, stojím před ní, hypnotizuji jídlo, nemohu si vybrat, až nakonec žárovička začne hypnotizovat mě, už se nedívám po jídle, jen po tom světle a zamyslím se, zamkla jsem v práci?, poslala jsem tu fakturu?, odpověděla jsem na mail?, a s tím prázdným žaludkem a plnou hlavou otázek odcházím, v očích se mi stále ale odráží ta malá žárovička, jako plamen.

Může se zdát zvláštní, že někdo dokáže psát o světle v lednici, ale myslím si, že takových článků se najde. Pisálků jako jsem já jsou miliardy, lidí co dokáží psát úplně o čemkoliv a na každé téma vymyslí něco neuvěřitelného, neříkám čtivého, neříkám hezkého, ale dokáží napsat cokoliv. Chtěla jsem tu promítnout, jak je mi hrozně, ale místo toho mi světlo na konci lednice vykouzlilo na tváři úsměv a vlastně mi to i zlepšilo náladu.

Svět není příjemné místo k žití, není to kouzelné místo, kde by se každý měl dobře a krásně. Ale ta lednice, ta mi nic neudělala, ta mě naplňuje vlastně štěstím, protože já mám jídlo ráda, ráda ho připravuji, rádá ho jím, takže jen samotná myšlenka na lednici je pro mě prímová. Takže tak. Nevím jak vypadá světlo na konci lednice, nikdy jsem ho neviděla a vidět nechci. Protože proč bych měla chtít vidět cokoliv, co má konec?! Už někdy konec čehokoliv někomu přinesl něco dobrého?! Těžko. Takže ne, nechci vidět světlo na konci lednice, nechci vidět nic na konci. Houk. Skončila jsem. Mír s vámi dobří lidé!

25. dubna 2015

25. dubna 2015 v 22:27 | Míša |  Deník
Někdy mám prostě neochvějný pocit, že mám věci pod kontrolou, že je mám pevně ve svých rukou, ale nakonec zjistím, že jsem v tom stejně zas sama a že si musím prostě poradit. Nikdo za mnou nestojí, nikdo mě nedrží za ruku. Nemám žádnou páku, žádný opěrný bod. Prostě i když mám kolem sebe mraky lidí a někdo z nich tvrdí, jak mě miluje, tak stejně si v tom jedu sama. Je to dost frustrující. Občas bych si přála, aby mi někdo pomohl, nebo aby ještě líp někdo za mě rozhodoval. Protože v některých situacích to prostě nedokážu. Nedokážu, nechci.. je to slovíčkaření. Kupodivu ale nevolím tu nejlehčí cestu, protože pak by mi rozhodnutí nezabralo víc než pár vteřin, já si zvolila tu horší, složitější cestu - neboli zkratku, takže se teď plácám mnohem horší cestou s šílenými podmínkami.

Nebudu tu složitě nic rozepisovat, prostě je to všechno úplně v hajzlu a já jaksi nevím jak dál. Ok, pochopeno?! Kdybyste mi někdo chtěl poradit, trošku se mi povrtat v životě a nejlépe to za mě vyřešit, tak se určitě ozvěte.

Mám vás ráda.
M.

Sobotní nákupy

19. dubna 2015 v 14:28 | Míša |  Deník
Pustit čtyři baby samotné někam do obchodního centra je opravdu odvážné. Sobotní den jsem strávila v perfektní společnosti v centru Černý most. Co si koupily ostatní dámy vám psát nebudu, jelikož mi nepřísluší zveřejňovat jejich nákupy, ale mohu vám ukázat ty mé. Nejedná se pouze o kosmetiku, tak doufám, že vám to nebude vadit. Nicméně, kosmetikou začnu ;)
Rexona - Antiperspirant - fresh, 45,- Kč
L'Oréal - Casting Sunshine jelly - 125,- Kč
Rexona - Maximum protection Antiperspirant - clean scent - 159,- Kč
Miss Sporty - lak na nehty - 29,90 Kč
Essence - lak na nehty - součást časopisu Joy
Pantene - Instant repair spray, 65,- Kč
Garnier Fructis - Miraculous oil, 139,- Kč recenze
L'Oréal - Skin perfection - Awakening + Correcting Eye Cream, 229,- Kč
Astor - 5in1 base coat - 149,- Kč
Miss Sporty - lak na nehty, 29,90 Kč
Stavila jsem se i v Yves Rocher:
  • Pure calmille - Odličovač a tonikum 2v1, 185,- Kč recenze
  • Pure system - Hloubkově čistící maska, 179,- Kč recenze
  • Makeup pro bezchybnou pleť, 399,- Kč
  • Šumivá tableta do koupele - malina, 29,- Kč

Jako dárek jsem dostala k nákupu kosmetickou taštičku a za 79,- Kč víkendovou tašku.
Jelikož moje černé Conversky jsou již v šíleném stavu, potřebovala jsem nutně nové, nejdříve jsem si chtěla koupit ty samé, ale pak jsem potkala v obchodě House tyto černé kecky, které mi přijdou nejen vzhledově stejné, ale i kvalitou, hlavně jsou o dost levnější, tak je prubnu, 499,- Kč
U Deichmanna moje srdíčko zahořelo pro tyto botky, byla to láska na první pohled, následně i na první obutí a bylo jasné, že půjdou se mnou domů, 599,- Kč
V Reservedu moje srdce opět zažilo žár, na první pohled neforemné tričko, ale moc pěkně lichotí štíhlé postavě, 199,- Kč
Jelikož nejsem tak odvážná, abych už nosila šortky či sukně jen tak s holýma nohama, tak jsem potřebovala nějaké pěkné vzorované silonky, jediná volba je pro mě Calzedonia, 229,- Kč

Na knížku Na co Alice zapomněla si už chvilku brousím drápky, tak na ni konečně došlo, 399,- Kč

Ano, když teď pravidelně vstávám do práce, došlo konečně i na budík :D Navíc mám ráda, když se v noci vzbudím, tak jen zvednout hlavu a vidět kolik je hodin, 349,- Kč

Jelikož mě momentálně bez čelenky nepotkáte, tak moje kroky vedly i do Claire's, kde vždycky vyberu, tentokrát padla volba na klasickou černou, zajímavou barevnou, a pak ještě černou, která vypadá ve vlasech božsky :) 338,- Kč

Klasicky v New Yorkeru jsem popadla nějaká ta trička, tentokrát jen dvě, bílé, krajkové s rukávy po lokty (349,- Kč) a pak volnější šedé s krátkým rukávem (299,- Kč)

Nechyběla zastávka v Ikee, kde jsem si koupila pár nezbytností do práce

Dva polštáře domů, protože těch není nikdy dost

A kytí do práce :)


Na můj vkus jsem se celkem rozšoupla :D Ale mohlo být i hůř, teď mám na nějakou chvilku od nákupů pokoj. Jinak samozřejmě jsme se cestou stavovaly několikrát na jídlo, všude možně, na kafíčka, čajíčky, znáte to :) Krásně strávený den!

12. dubna 2015

12. dubna 2015 v 22:07 | Míša |  Deník
Mám tu nejlepší práci na světě! A just že mám! :) Co si pamatuji, tak jsem vždycky toužila po tom, aby mě práce bavila a nejen práce, ale abych měla i úžasný kolektiv. A pořád nemůžu uvěřit tomu, že se mi to nakonec všechno splnilo. Kolektiv mám naprosto báječný! Moji dva šéfové jsou senzační chlapi, se kterými se prostě člověk vždycky domluví. Nikdo mi tu nedělá žádné naschvály, když jste debil, řeknou vám to, ale nesežerou vás. Jsme jenom lidi, chybu může udělat každý, důležité je, ale postavit se ke všemu čelem, říct si že jsem idiot, omluvit se a chybu prostě napravit. Opravdu jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem dostala šanci v této firmě pracovat a budu se sakra hodně snažit, abych nikoho nezklamala, a aby nelitovali, že mě přijali. Protože mně se tam opravdu líbí :) Teď v pátek jsme měli firemní akci. Nejdřív jsme šli na bowling, pak do hospůdky a už dlouho jsem se necítila tak dobře. Ač nejsem ranní ptáče, tak každé ráno vstávám s úsměvem a do práce se těším :)

Jinak, konečně si dodělávám řidičák. Po cca třech letech, kdy jsem se šíleně bála řídit, po loňské nehodě obzvlášť, jsem se odhodlala a usedla za volant. A samotnou mě hrozně překvapilo, jak mě řízení baví! Je to i panem instruktorem. Kdybyste někdo nevěděl, tak v Přelouči, do autoškoly k panu Krejčíkovi ;) Opravdu senzační učitel, velmi tolerantní a klidný. Všechno vysvětlí, naučí, do ničeho netlačí, úžasně vypráví. Prostě pohoda :) Takže se na každou jízdu velmi těším a nemůžu se dočkat, až autoškolu dodělám a budu si moct sama jezdit :) Mě z auta asi nedostanou :D Jen mi bude chybět pan Krejčík a jízdy s ním, to je fakt.

Jinak netuším, zda je něco nového. Mám se prostě fajn. Jasně, mohla bych se mít lépe ;) Aspoň ohledně jednoho malého detailu určitě ;) Víme! ;*

Nedávno jsem byla na chatě, ani nevím, zda jsem vám o tom psala. To bylo parádní! Naprosto suprovej den. Na chatě jsem byla naposledy někdy minulý rok, opravdu už je to delší doba a šíleně moc mi to chybělo. Tam se cítím jako já, bez problémů. Tam prostě problémy neexistují. Je tam úžasné ticho a klid, úplně jiný svět, jiná atmosféra, bez signálu a internetu!! Tam to člověk musí milovat, a nejen tam, ale i tam člověk musí milovat, tam prostě miluji :) hlavně jeho :*

Ještě bych vám toho chtěla napsat tolik, ale musím jít spát, abych se ráno mohla probudit s úsměvem a běžet do své úžasné práce, ze které pak hned poběžím do stejně báječné autoškoly a pak opět do postele a takhle teď pořád dokola :) Sice mám momentálně trochu komplikovanější a hektičtější život, ale ani maličko si nestěžuji, miluji to! A miluji ten pocit, že bude líp. Momentálně mě tenhle pocit drží hodně moc nad vodou a nutí mě každé ráno vstávat právě s tím mým úsměvem, protože prostě bude líp, víte? Stačí věřit a vydržet. Věř, běž a dokážeš! ;) Když už jsme u toho, co asi dělá Raego? Že by se chystal nějaký nový hit? Nebo Lipo? A nebo někdo úplně jiný?? :) Uvidíte, jako nikdy nespí peklo, tak nikdy nepolevím já a nové hity se rodí prostě pořád :) Na tohle moje hlava nikdy nezanevře, stejně jako papír a klasická propiska... jééé.. takových textů takhle ještě vznikne, tak čekujte hitparády, ono zas něco vyjde a můžete za tím hledat ten typický styl a rukopis, který umí jen hrstka jedinců. Ale už dost :P Dobrou!

Mám vás ráda!
M.