Květen 2018

Téma týdne: "Princ na bílém koni"

3. května 2018 v 20:00 | Míša |  Téma týdne
"Neboj se Michalko, i pro tebe si jednou ten princ přijede, odveze si tě a pak budeš hrozně moc šťastná". Někdy mám pocit, že tomu děda vážně věřil. Jsem pevně přesvědčená, že pro mě chtěl jen to nejlepší. Jen toho nejlepšího, protože i já jsem byla ta nejlepší. Děda viděl věci trošku jinak.

Když mi bylo patnáct, chtěla jsem kluka, se kterým bude sranda, bude drsnej, hezkej, milej. V osmnácti jsem chtěla, aby se mnou chodil po barech, byl vtipnej, okouzlující a kámošky mi ho záviděli. Ve dvaceti jsem si přála, aby měl práci a byl samostatný. V pětadvaceti jsem si už jen přála, abych nemusela živit celou domácnost.

No jo, tenkrát jsem fakt čekala na prince na bílém koni. No, nakonec si pro mě přijel v zelenkavém fordu a jezdíme v něm dodnes. V podstatě toho svého prince miluju, koneckonců spolu máme hypotéku na dva melouny.

Priority se mění. A vlastně, co s takovým princem? Myslíte, že dokáže rozdělat oheň, nebo postavit verandu? Pche.. nechám si toho svého kluka z vesnice. On je vlastně zlatej a když nic jiného, tak je fakt hodnej na děti ;)

Kašlete na prince, jsou k ničemu.