Seriály

Seriály - Novinky

18. srpna 2014 v 20:09 | Míša

Marriedstanice FX - komedie - 22 minut

Komedie stanice FX, která zkoumá, kam až jsou dva nejlepší přátelé ochotni zajít, aby zachránili své manželství.
Russ a Lina Bowmanovi už si téměř nepamatují, jaký byl život před dětmi, jejich manželství nemá žádné ozvláštnění. Přesto si občas, třeba během hádky o jejich mizejícím sexuálním životě, připomenou, co je k sobě v první řadě táhlo - jsou nejlepší přátelé.

Můj názor: Dle mého názoru, je to jedna ze slabších komedií. Neurazí, ale ani vyloženě neoslní. Je to taková oddechovka na vyplnění volného času, ale nic na co byste se týden co týden těšili. Když vynecháte, svět se nezboří. Komedie má své světlé momenty, kdy se celkem i pobavíte, takže zvažte sami, zda máte čas navíc.
Mystery Girlsstanice ABC Family - komedie, krimi, akční - 22 minut

Příběh sleduje dvě bývalé televizní hvězdičky, které se po letech dají opět dohromady a otevřou si společně detektivní agenturu, kde začnou řešit opravdové zločiny.

Můj názor: Tak tohle je ještě slabší, než předchozí Married. Na tento seriál jsem začala koukat jen protože mě zajímalo, jak se s tím stárnoucí Donna a Kelly poperou :D A musím říct, že je to otřesné. Seriál nemá úplně špatné recenze, ale mě prostě nebaví. Takže mám za sebou tři díly, pokud vám jsou holky sympatické a nepotřebujete se smát kvalitním vtipům, tak to zkuste, já nejsem zřejmě cílový divák pro tyhle dvě divy a už vůbec ne pro jejich trapné vtípky, jejich teplý pomocník je už jen taková třešnička.
Rushstanice USA Network - drama - 43 minut

Rush nabídne divákům pohled na život uznávaného doktora Williama Rushe. Rush je lékařský "spravovač". V Los Angeles má svou soukromou ordinaci, mezi jeho klienty patří městská elita, která za požadované služby štědře platí. I když tento večírky milující doktor tvrdí, že své klienty za často zvláštní přání nesoudí, ani on není imunní všemu škodlivému, co podporuje u ostatních.

Můj názor: Tak tohle mi dokonale sedlo! Rush je normální týpek, prostě chlapík, se kterým se život dvakrát nepáral. Jeho otec je egoistický debil, který od syna požadoval bůhví co, v jednom díle to bylo hezky řečeno, když mu jiný chlapík řekl, že jeho otec by byl v sedmém nebi, kdyby jeho syn byl doktor, no, Rushův otec bohužel spokojený stále není. Rush se vydal na trošku jinou cestu, za velké peníze léčí lidi, kteří nemůžou jen tak jít do nemocnice, chápete, celebrity, mafiány atd.. Zřejmě ho nic nevyděsí, můžete mu mířit pistolí mezi oči, nezájem, je prostě v klidu, ale možná za to může fakt, že si sem tam něco šňupne :D Podotýkám, že zde neuvidíte žádné nadpřirozené bytosti, což je celkem osvěžující, ne?! :)


Satisfactionstanice USA Network - drama - 43 minut

Provokativní drama zkoumá podstatu moderního manželství. Skrze jeden pár - Neila Trumana a Grace Trumanovou - seriál odpovídá na otázku, co uděláte, když máte vše a přesto to nestačí. Tomuto manželství rozhodně nechybí šokující a nekonvenční způsoby a volby.

Můj názor: Ano, tak tohle je taky nářez! :) Další prvotřídní drama. Celé to začalo tím, když Neil zjistil, doslova přistihl svoji manželku s milencem. Tak nějak mu chce rozbít ústa, kdyby se tak uměl jen prát, a nějakým způsobem se mu povede získat mladíkův mobil, mladík je prostě pánská společnost a v telefonu má všechny kontakty, veškerou svoji práci a Neil toho využije a na telefonáty odpovídá a s ženami se schází :) Tipuju, že nejdřív to bral jen jako svoji pomstu manželce, ale ejhle, ono se mu to zalíbilo, zjišťuje, že je nejspíš úplně někým jiným, než si myslel. Satisfaction je drama, které poohlíží na jedno manželství, na vývoj jeho i jí a dokonce i na jejich dceru, která zrovna dospívá a hledá sama sebe a svůj vnitřní hlas. Taková normální rodinka prostě. A opět, žádné nadpřirozené bytosti ;)


The Flashstanice The CW - akční, dobrodružný, drama, fantasy, sci-fi - 42 minut

The Flash je spin-offem seriálu Arrow.
Barry Allen je asistent soudního vyšetřovatele z Central City, který přicestoval do Starling, aby zde vyšetřil sérii nevysvětlitelných loupeží, jež mohou mít spojení s tragickou událostí z jeho minulosti. Jakožto milovník komiksů je Barry přímo posedlý Arrowem a práce s Oliverem a Felicity na vyřešení zločinu ho nevědomky zatáhla do nebezpečného světa Strážce. Prozatím jen několik blízkých přátel a společníků ví, že Barry je doslova ten nejrychlejší člověk na planetě. Leč nebude to dlouho trvat a celý svět se dozví, že se z něho stal Flash.

Můj názor: Na Flashe se těšil asi úplně každý, kdo buď sleduje Arrowa, nebo prostě jen miluje komiksy a superhrdiny! :) Jedná se o spin-off, já spin-offy obecně nemusím. Vzpomeňme na Once upon a time in Wonderland, nebo slavný Ravenswood, snad pouze The Originals se dosti povedl. Každopádně, ven unikl teprve první díl, na další si budeme muset počkat do října, takže to není úplně tzv recenze, ale spíš jen přiblížení. První díl dal jasně najevo, že seriál bude mít zajímavou dějovou linku, víme, oč půjde, co bude hlavním dějem a po čem Barry půjde. Líbí se mi, že Flash nebude až tak propojený s Arrowem, sice je příslibena spojitost a uvidíme Olivera či Felicity, ale půjde o jiný příběh, na jiném místě. Myslím si a nebojím se říct, že to bude pecka :) :)
Seriály - Novinky Červenec 2014

23. července 2014 v 16:27 | Míša

Crossbonesstanice NBC - drama, historický - 42 minut

Seriál je založen na předloze románu amerického spisovatele Colina Woodarda - "The Republic of Pirates".
Děj vypráví o ostrově New Providence v souostroví Bahamy. Tomuto unikátnímu sídlu pirátů, zlodějů a psanců vládne hrůzostrašný pirát, kapitán Edward Teach zvaný Černovous. Nebude však trvat dlouho, kdy Černovouse svrhnou z trůnu a nájemný vrah, Tom Lowe, bude pověřen ho popravit. Avšak jakmile se Lowe přiblíží k Černovousovi, začne obdivovat jeho nápady a jeho zapojení do pirátské společnosti. A samozřejmě, Lowe nebude jediným Černovousovým nepřítelem.

Můj názor: Tento seriál se mi dostal do hledáčku především kvůli hlavní mužské roli - John Malkovich - já ho prostě zbožňuju! A nezklamal mě :D Hraje trošku vyšinutého, ale velmi chytrého a mocného vůdce pirátů. Příběh začíná tím, když piráti zajmou loď, na které je mimojiné doktor Tom Lowe, ten má příkaz zabít Černovouse. Seriál vypadá zajímavě. Není to bůhví jaký zázrak, ale vyplní nudné chvilky :) Vtáhne vás do děje a donutí vás těšit se na další díl. Bohužel se obávám, že druhé série se nedočká a bude zrušen.

Tracy Ifeachor, Richard Coyle, David Hoflin, John Malkovich, Claire Foy, Yasmine Al Massri, Chris Perfetti

Julian Sands
Dominionstanice Syfy - Sci-fi, drama, akční - 42 minut

Nadpřirozené akční drama Dominion je zasazeno dvacet pět let do budoucnosti. Příběh se odehrává v době po válce mezi armádou andělů s lidmi, která od základu změnila celý svět.
Hlavní postavou je mladý rebelský voják, který brzy přijde na to, že je pravděpodobně jediným spasitelem celého lidstva.

Můj názor: Tento seriál mě naprosto dostal! Sice popis zní zvláštně a myslela jsem si, že to bude blbost, a možná trošku i je, ale baví mě :D Válka mezi lidstvem a anděly je zase něco nového, co tu ještě nebylo. Celé je to o tom, že se mezi lidmi povídá báchorka o tom, že Michael kdysi dávno někde ukryl zázračné dítě, které jednou tuto válku vyhraje, a nakonec se ukáže, že se nejedná o báchorku, ale že takové dítě skutečně existuje. No. Musím říct, že jedním z důvodů, proč mě seriál chytl je prostě hlavní postava - anděl Michael v podání Toma Wisdoma - ten chlap má prostě charakter :) :) Trošku mi připomíná Sheldona :D Taky se moc neumí vžít do pocitů jiných.. v podstatě je jako robot, ale sluší mu to! :D

Tom Wisdom, Christopher Egan

Roxanne McKee, Alan Dale, Langley Kirkwood
Extantstanice CBS - drama, mysteriózní, sci-fi - 60 minut

Extant je sci-fi thriller o astronautce, která se po ročním pobytu ve vesmíru vrací zpět na Zemi. V počátcích je pro ni nejsložitější navázat znovu vztah se svou rodinou, který byl díky dlouhému odloučení narušen. Zároveň se díky tomu, co prožila, zdá, že jejím osudem může být do budoucna změna směřování lidstva jako takového...

Můj názor: Tady jsem zatím stále na vážkách. Seriál samozřejmě láká především na hlavní postavu - Halle Berry. Děj se točí kolem toho, že Halle se po 13 měsících vrací ze sólo mise ve vesmírů a zjišťuje, že je těhotná.. Celých 13 měsíců je natočených, kromě jedné chvíle, kdy vypadl proud a ona viděla svého bývalého přítele.. Co se stalo je ve hvězdách či spíše ve vesmíru. Ještě záhadnější je to protože ona vlastně děti mít ani nemůže, proto její muž, inženýr či co, vyrobil robota, kterého mají místo syna - vypadá ovšem naprosto reálně, dokonce má city, vyvíjí se.. Věřím, že seriál může být dobrý, pokud to do budoucna někdo nezkazí.. když to vezmou za správný konec, může to být více než dobré.

Halle Berry

Goran Visnjic, Pierce Gagnon
Recklessstanice CBS - drama, právnický - 42 minut

Nádherná právnička (Anna Wood) a státní zástupce (Cam Gigandet) jen těžko skrývají vzájemné sympatie, i když musí proti sobě u soudu bojovat v obrovském policejním sexuálním skandálu.

Můj názor: Já se přiznám, že moc nemusím právnické seriály.. ale tento mě dostal. V každém díle se řeší nějaký případ + na pozadí probíhá jiná mise, která potrvá zřejmě celý seriál. Jedná se o případ na místní policejní stanice, kde není všechno tak, jak by mělo být. Náhodou to vyšetřuje partner hlavní ženské role, přičemž její protichůdce má na jejího partnera důkazy o jeho nevěře, aniž by věděl, že je tam nasazený v utajení.. no je to zamotané :D O tom žádná :D Plus tam ještě probíhá to, že tito dva právnici k sobě chovají nějaké city.. Jak to celé dopadne mě hodně zajímá. Jako bonus, obě hlavní postavy jsou velmi sympatické a dobře se na ně dívá :)

Cam Gigandet a Anna Wood

Adam Rodriguez
Defiancestanice Syfy - Drama, sci-fi, akční, postapokalyptický - 45 minut

30 let vzdálená budoucnost. Na Zemi aktuálně probíhá bitva mezi lidmi a Votany - mimozemskou rasou, která se chtěla na naší planetě mírumilovně usídlit, protože její hvězdný systém byl zničen. Šest let čekali na oběžné dráze a vyjednávali možnosti osídlení, ale bezvýsledně. Jak jim docházely zásoby, začali být zoufalí a pustili se s lidmi do války. Lidé ale sestřelili několik votanských terraformovacích lodí, které po pádu na zem zapříčinily nekontrolovatelnou geologickou činnost. Planeta se tak stala nebezpečnou jak pro lidi, tak pro mimozemšťany. Nyní po desetiletích svět opravdu není jako ze škatulky. Všude je prach, města jsou zničena a konec konfliktu nikde. Válka je znát na každém kroku; ať už z poletujících trosek lodí po obloze, průrv vytvářejících se na povrchu Země, nebo totálně rozpadlé společnosti, kterou vede několik polovlád. Obě strany jsou válkou vyčerpané a nacházejí se v bodě, kdy pozorují nepřítele a čekají na jeho další kroky. Na některých místech se dokonce militantní skupiny začínají spojovat bez ohledu na to, k jaké rase patří...

Můj názor: Tento seriál není žádná novinka. Novinkou je pouze právě probíhající druhá série. Myslím si, že není úplná nutnost vidět předtím sérii první. Pár detailů tam sice je, ale řekla bych, že člověk si je lehce domyslí. Druhá série mi zatím přijde lepší, propracovanější, zřejmě lépe zaplacená a ne tak šitá horkou nití. Pokud nehledáte vyloženě reálný seriál, ale baví vás různé rasy atd.. je toto dobrá volba ;)

Tony Curran, Grant Bowler, Stephanie Leonidas, Graham Greene, Julie Benz, Jaime Murray, Jesse Rath
The Last Shipstanice TNT - drama, akční - 42 minut

The Last Ship je seriálovou adaptací stejnojmenného románu od spisovatele Williama Brinkleye.
Příběh The Last Ship se soustředí na posádku bitevní lodě USS Nathan James, která se musí vypořádat s novou realitou poté, co byl díky globální katastrofě zničen celý svět v podobě, v jaké ho známe. Lidé na lodi jsou jedni z mála, co událost přežili.

Můj názor: Hodně zajímavý seriál. Věřím tomu, že něco podobného se prostě může stát, ve vteřině a je to tady. Seriál je o tom, že jistý kapitán lodě, dostal úkol vyzkoušet někde na konci světa pár zbraní, ale byla to jen zástěrka, hlavním úkolem bylo dostat jistou doktorku někam, kde získá vzorky něčeho, aby vytvořila protilátku na jistý virus. Vzhledem k tomu, že měli vyhlášeno rádiové ticho, vůbec netuší, co se za dobu jejich nepřítomnosti dělo. Posléze zjišťují, že zemřela většina populace a zbyli v podstatě jen oni + asi pár dalších. Do toho se jim cpou rusové atd.. Je to zajímavé, protože v podstatě se v seriálu nic moc neděje :D A člověka by rovnou napadlo, že to musí být prostě nuda a přitom není :) Těch 40 minut uteče, ani nevím jak :) Nejspíš nedostane druhou sérii, tak nějak se to vybízí k tomu, že na konci doktorka najde lék, zachrání ten zbytek populace a někdo pronese něco ve smyslu, že oni teď jsou ta budoucnost, která musí obnovit lidstvo.. prostě klišé ;)

Eric Dane

Rhona Mitra

Eric Dane a Adam Baldwin
The Leftoversstanice HBO - drama - 55 minut

Děj se odehrává na předměstí města Mapleton, odkud je najednou záhadně vytrženo přes sto jeho obyvatel. Pár jich tam ovšem zůstane a ti se teď musí naučit žít bez svých blízkých.
Seriál je adaptací stejnojmenné knihy od Toma Perrotty.

Můj názor: Tak tohle je pro mě oříšek. Seriál je plný libozvučných jmen, o tom žádná. Ale prostě, přijde mi zbytečně dlouhý. A ještě ke všemu se v něm ztrácím. Tak nevím, jestli jsem prostě tak hloupá, že jsem to nepochopila, nebo jestli je to účel a později to bude vysvětleno :D Jde tam o to, že před třemi lety byli ze země vytrženy 2 % lidské populace. Každý 50. člověk, děti, důchodci, bílí, černí, asiaté... Svět se s tím postupně srovnává. Ale to nás moc nezajímá, děj se točí jen kolem jednoho města. Nejdřív jsem si myslela, že šerifova manželka byla mezi nimi, jenže, ona je jen v nějakém kultu..(COŽE?).. pak se mu stále ukazuje nějaký jelen a on pak prostě vraždí psi, kteří už podle jiného chlapa nejsou jejich, ale jsou jiných.. (Dvakrát COŽE?)... Je to prostě zmatek :D Ale seriál má dobrou sledovanost a byla to velmi očekávaná novinka, takže jsem asi divná já :D

Liv Tyler, Justin Theroux, Amy Brenneman

Emily Meade a Margaret Qualley

Justin Theroux

A tady mám něco pro fanoušky Doctora Who, v roli místního faráře se objevil Christopher Eccleston :) Nevím jak velká bude jeho role, ale prakticky celý třetí díl se točí kolem něj :) :)
Young & Hungrystanice ABC Family - komedie - 22 minut

Mladý, bohatý podnikatel si najme kurážnou bloggerku, aby byla jeho osobní kuchařkou.

Můj názor: Mě to baví :D Fakt je to dost vtipné. Pokud hledáte nějakou oddechovku, jděte do toho. Navíc, hlavní herci jsou příjemní, nijak nepřehrávají, dobře se na ně dívá ;) I když, obávám se zrušení ;)

Aimee Carrero a Emily Osment (Ano, je to ta kámoška Hanny Montany :D)

Jonathan Sadowski

Zrušeno / Prodlouženo

9. května 2014 v 16:25 | Míša

Stanice ABC


The Goldbergs - PRODLOUŽENO
Agents of S.H.I.E.L.D. - PRODLOUŽENO
Resurrection - PRODLOUŽENO
Modern Family - PRODLOUŽENO
The Middle - PRODLOUŽENO
Scandal - PRODLOUŽENO
Grey's Anatomy - PRODLOUŽENO
Once upon a time - PRODLOUŽENO
Castle - PRODLOUŽENO
Revenge - PRODLOUŽENO
Dancing with the Stars - PRODLOUŽENO
Last Man Standing - PRODLOUŽENO
Nashville - PRODLOUŽENO


Lucky 7 - ZRUŠENO
Back in the Game - ZRUŠENO
Mind Games - ZRUŠENO
Mixology - ZRUŠENO
Trophy Wife - ZRUŠENO
The Neighbors - ZRUŠENO
Suburgatory - ZRUŠENO
Super Fun Night - ZRUŠENO
Betrayal - ZRUŠENO
Killer woman - ZRUŠENO
The Assets - ZRUŠENOStanice CBS

The Millers - PRODLOUŽENO
Mom - PRODLOUŽENO
The Mentalist - PRODLOUŽENO
The big bang theory - PRODLOUŽENO


We are men - ZRUŠENO
Hostages - ZRUŠENO
Intelligence - ZRUŠENO
The Crazy Ones - ZRUŠENO
Bad Teacher - ZRUŠENO

Reckless - ???Stanice The CW

The 100 - PRODLOUŽENO
The Originals - PRODLOUŽENO
Reign - PRODLOUŽENO
Beauty and the Beast - PRODLOUŽENO
Hart of Dixie - PRODLOUŽENO
Arrow - PRODLOUŽENO
The Vampire Diaries - PRODLOUŽENO
Supernatural - PRODLOUŽENO


Star-Crossed - ZRUŠENOStanice FOX

Brooklyn Nine-Nine - PRODLOUŽENO
Sleepy Hollow - PRODLOUŽENO


Dads - ZRUŠENO
Enlisted - ZRUŠENO
Rake - ZRUŠENO
Murder Police - ZRUŠENO
Surviving Jack - ZRUŠENO
Us & Them - ZRUŠENO
Raising Hope - ZRUŠENO
The X Factor - ZRUŠENO
Stanice NBC

The Blacklist - PRODLOUŽENO
Chicago P.D. - PRODLOUŽENO
Hannibal - PRODLOUŽENO
About a boy - PRODLOUŽENO
Parenthood - PRODLOUŽENO

Ironside - ZRUŠENO
Revolution - ZRUŠENO
Community - ZRUŠENO
Dracula - ZRUŠENO
Believe - ZRUŠENO
Crisis - ZRUŠENO

Pokud se objeví něco nového, doplním informace zde ;)

Friends with Better Lives

5. května 2014 v 18:05 | Míša


stanice CBS, komedie, 22 minut

Friends with Better Lives je nová komedie, která v pondělí odstartovala na stanici CBS. Seriál běží od devíti večer, doplňovat ho bude komedie 2 Broke Girls.

V pondělí večer bude muset tato novinka obstát v konkurenci Dancing with the Stars (ABC), Star-Crossed (CW), Bones (Fox) a The Voice (NBC).

Takže o co jde?

Friends with Better Lives je nová komedie od CBS. Stanice se s tímto seriálem očividně snaží zaplnit právě vzniklou díru po HIMYM. V centru dění stojí skupinka přátel, ze kterých jsou dva manželé, dva zasnoubení, jeden rozvedený a jedna zarytě svobodná. Všichni pravidelně bez klepání chodí do domu manželského páru, kde v současnosti bydlí i rozvedený kamarád. Parta řeší svoje problémy a zážitky a prostě život u litrů vína.

Zní to jako typická komedie. Kdo za tím stojí? A kdo jsou vlastně tihle kamarádi?

Seriál vytvořila bývalá producentka Friends, Dana Klein.

Novými přáteli jsou Kevin Connolly (Entourage), Majandra Delfino (Roswell), James Van Der Beek (Dawson's Creek), Zoe Lister-Jones (Whitney), Brooklyn Decker a Rick Donald.

Proč se s nimi mám kamarádit?

Protože jsou to sympaťáci. Herci jsou příjemní a přirození, i když mají typické charaktery, které u postav v komedii čekáte. Pilot je chytře napsaný, nechybí mu ani vtipné scény a poměrně slušná hrstka neotřelých hlášek. Navíc tu díru po HIMYM ve skrytu duše toužíte zaplnit něčím novým a hlavně svěžím, no ne?

Nějaká negativa?

Pilot občas až příliš tlačí na pilu. Snaha být za každou cenu nejvtipnější se někdy nemusí vyplatit. Někomu může připadat, že je tu až přehnaně moc vtipů na úkor příjemné atmosféry. Možná by to pro příští epizody chtělo zvolnit tempo a soustředit se na pořádné představení postav. Ať se s nimi napřed seznámíme, než na nás začnou chrlit svoje hlášky a dialogy.

Čemu je to podobné?

Tak když pomineme HIMYM, tak seriálům jako 2 Broke Girls, nebo ze zrušených třeba Whitney nebo Mad Love. A samozřejmě již zmíněná komedie Friends.


Můj názor:

Hodně souhlasím s tím, že je to slušná záplata po HIMYM. Děj se v podstatě odehrává pořád v jednom domě, na jednom gauči. Je to svěží, vtipné. Herci jsou opravdu příjemní! Zatím je za námi pár dílů, ale myslím si, že tento seriál má šanci na dlouhodobější úspěch, zvlášť teď, když s HIMYM je konec. Určitě stojí za pozornost ;)

Bad Teacher

5. května 2014 v 17:51 | Míša


stanice CBS, komedie, 22 min

Bad Teacher je nová komedie, která ve čtvrtek odstartovala na stanici CBS. Seriál poběží od půl deváté večer, doplňovat ho bude předskokan Two and a Half Men.

Ve čtvrtek večer bude muset tato novinka obstát v konkurenci Grey's Anatomy (Chirurgové) (ABC), Reign (CW), Surviving Jack (FOX) a od konce května Undateable (NBC).

Bad Teacher, ten název mi něco říká

Tak to jste možná viděli stejnojmennou filmovou předlohu s Cameron Diaz v hlavní roli. Pokud jste film neviděli, dovolte mi krátkou rekapitulaci toho, o co v Bad Teacher vlastně jde.

V centru dění stojí mladá blondýna, kterou podvedl manžel a ona z rozvodu nezískala nic. Meredith je nyní na lovu po novém zazobaném manžílkovi. K tomu, aby ho rychle našla, se rozhodne přijmout práci učitelky v základní škole, žáci totiž mají spoustu rozvedených tatínků.

Ve škole proti ní brojí pravidla dodržující učitelka Ginny, naopak Meredith si ihned porozumí s ředitelem Carlem, který také nedávno prošel rozvodem.

Bad Teacher přetvořila do seriálové podoby Hilary Winston (Community).

Na koho se můžu těšit?

V hlavní roli zlatokopky Meredith se objeví Ari Graynor, kterou jste mohli vidět ve druhé řadě Fringe. Ryan Hansen hraje jejího bývalého spolužáka, který nyní učí tělocvik. Sara Gilbert a Kristin Davis doplňují učitelský sbor. V roli ředitele se představí David Alan Grier.
Komu se to bude líbit?

Předpokládám že těm, kterým se líbil i film. Pokud chcete seriálové přirovnání, zahraniční zdroje radí, aby to vyzkoušeli fanoušci About a Boy; oba seriály jsou o nevyzrálých dospělých, kteří se učí životní moudra od dětí.


Můj názor:

Já tento typ seriálů prostě můžu. Jelikož se především dívám na dramata a sci-fi seriály, tak tímto typem vyplňuji mezery. Člověk nemusí nad ničím přemýšlet, není tam nic nadpřirozeného. Prostě jen obyčejní lidé, kteří žijí obyčejné životy, člověk se v tom sem tam i najde :D Navíc, film se mi moc líbil, tak jsem vyzkoušela i seriál. Je to humorné, ne že není. Je to takové nenucené. Není to seriál, ze kterého bych si sedla na prdel a úžasem oněměla, to ne, ale pokud hledáte nějaký seriál na vyplnění nudy, tak toto není špatná volba. Zvlášť, pokus se vám líbí About a boy ;)


Surviving Jack

3. dubna 2014 v 17:53 | Míša


stanice FOX, komedie, 22 minut

Surviving Jack je nová komedie od FOXu. Běží ve čtvrtek po vyhodnocovací části American Idolu. Konkurenci má převážně ve sportovních přenosech basketbalu (CBS), Grey's Anatomy (ABC) a Reign (CW).

Kdopak je ten Jack z názvu?

Je to otec hlavního hrdiny a tak trochu tyran. Ale jen trochu. Hlavní hrdina nastupuje na střední školu a tatík, který teď začal dělat "hlavního" rodiče, ho má spolu se sestrou na starosti.

Takže to už tu bylo, co?

Jo, milionkrát a jednou k tomu. Naposledy na podzim v The Goldbergs. Nepomáhá tomu ani to, že seriál je natočen podle knihy I Suck at Girls, která pochází od autora námětu pro seriál $#*! My Dad Says. A jelikož je to částečně autobiografické, tak je to víceméně stejný tatík, jen o nějaký ten rok dříve. Pokud by vám tato dvě připodobnění nestačila, tak si stačí pustit jakýkoliv starší rodinný seriál. Například se dá najít podobnost i v Kroku za Krokem, minimálně v ponaučení plynoucím z příběhu pilotu.

Když už je to teda tak ohrané, hraje tam alespoň někdo zajímavý?

Christopher Meloni (Law & Order, OZ) zde debutuje jako hlavní hrdina sitcomu. Další, kdo by vám mohl být povědomý, je Rachael Harris (Suits), ale tím to končí. Hlavní teen hrdina sice jakoby z oka vypadl Tomu Hanksovi před třiceti lety, ale to je tak všechno, protože zatím jsme neměli moc příležitostí ho někde vidět.


Hm, kolika čekáte, že se to dočká epizod?

Správná otázka. Objednaných je 13, ale jen málokdo předpokládá, že by došlo k odvysílání všech. Přeci jen takhle v midseason je to pro komedie peklo. Televize většinou vypouští věci, od kterých si moc neslibují, a když náhodou někdo zaboduje, tak dostane druhou šanci na podzim. Ale moc často se to neděje. Naposledy si druhou šanci vysloužila komedie Don't Trust the B---- in Apartment 23 a to byla světlá výjimka. Nebo si snad někdo pamatuje loňskou sbírku zoufalců?


Můj názor:

Mně to nepřijde tak hrozné. U prvního dílu jsem se docela i bavila :D Prostě komedie, co pořád chcete, je jasné, že budou všechny na jedno brdo. Já tomuto seriálu šanci rozhodně dávám. Po dalších dílech musím říct, že seriál je to dobrý. Vtipný. Despotický otec je úžasný :D Způsob jakým vychovává děti se mi moc líbí :D I když, jeho děti lituji ;)

Mind Games

3. dubna 2014 v 17:50 | Míša


stanice ABC, drama, 44 min

Mind Games je nové drama ABC. Běží v úterý od desíti hodin po novince Trophy Wife. Konkurenci má v podobě Person of Interest na CBS a Chicago Fire na NBC.

Mind Games, to zní jako něco děsně chytrýho…
No, nebojte, žádný magazín Mensy to není. Je to drama o bratrech, kteří mají díky svým znalostem a talentu skvělou schopnost své oběti podstrčit myšlenku, kterou si zaplatí objednatel. Nelíbí se vám jako otci krásné dcerušky ten buran, co s ním chodí a co si ho chce vzít? No problem, zaplaťte si jejich služby a dceruška se s ním ještě ráda rozejde. A ani nebude tušit, že v tom měl prsty někdo cizí.

Hustý, takže něco jako film Inception, jo.
V podstatě. Akorát bez Leonarda DiCapria, bez toho spaní a hlavně bez těch drahých efektů. V podstatě zůstalo jen u toho nápadu "vnuknutí".

Takže když tam není Leo, tak kdo tam hraje?
Hlavní roli má Christian Slater (Breaking In, My Own Worst Enemy) a sekunduje mu Steve Zahn ("Tremeů.http://www­.serialzone.cz/se­rial/treme/), takže celkem známá jména. Za samotným seriálem stojí Kyle Killen, tvůrce Awake a Lone Star.

Awake a Lone Star?!
Varovná kontrolka se vám spustila správně. Je to ten chlápek, co mu všechno hnedle zruší. Navíc, Christian Slater taky začíná chytat nebezpečnou chorobu "nevydržím u seriálu dýl jak dva roky", kterou již dlouhodobě trpí Tyler Labine.
Nějaké tipy na něco náhradního, kdyby to teda zrušili?
Při troše fantazie Leverage a House of Lies.

Podle mě to určitý potenciál mělo. Bylo celkem zajímavé sledovat, jak dva vědátoři ovlivňují lidi, aby se rozhodli tak, jak oni chtějí. Žádné napřirozené věci, jen pouhá psychologie. Každopádně, než jsem to vůbec stihla dopsat, seriál byl zrušen. Vůbec nevím, jestli odvysílají zbylé díly, nebo to rovnou stáhnou. Každopádně, pokud se nepletu, je na světě pět dílů. Tak na vyplnění nudných chvil ;)

Crisis

20. března 2014 v 13:21 | Míša


stanice NBC - drama, akční, thriller - 44 min

Crisis je nové drama NBC. Běží v neděli od desíti hodin po novince Believe. Konkurenci má v podobě Revenge na ABC a The Mentalist na CBS.

Zlí oškliví teroristi unesou autobus plný prominentních dětí, a to až tak, že v autobuse je i prezidentův syn. Jop, i prezidentští synové jezdí autobusem. Ale zpátky k teroristům. Oni jsou totiž chytří a moc dobře ví, že přes děti je cesta k rodičům. A teď máte plný autobus takovýchhle přístupů. Takže po rodičích můžete chtít různé věci, protože všichni, jak už jsme říkali, jsou velice vlivní, ať už jde o superprogramátory s přístupy do všech počítačů až po vojenské experty.

Seriál vytvořil Rand Ravich (už stál za seriálem Life). Hlavní roli má pak Dermot Mulroney (jako exCIA analytik), ale významnou roli má i Gillian Anderson (ano, ta z X-Files, hraje šéfku nadnárodní IT společnosti). A pak tu máme samozřejmě kupu unesených teenagerů.


V letošní sezóně jsme tu měli únos v podobě Hostages, při troše fantazie se to dá přirovnat k 24 (tedy pokud by Jack byl tak trochu padouch a o dost míň cool). Jinak podobný koncept s únosem celého autobusu dětí se řešil epizodně snad v každé kriminálce od CSI až po Myšlenky zločince.

Můj názor:

Mám za sebou teprve první díl. Bohužel seriálu moc šancí nedávám. Je to jasný, jak se dostat k důležitým lidem jinak než přes děti! Co mě docela překvapilo, byl fakt, kdo za tím únosem vlastně stál. Tahle zápletka mě docela zajímá, stejně tak mě zajímá, o které dítě či děti jim vlastně šlo, protože o prezidentova syna očividně zas tak nešlo. Ale obávám se, že první série skončí otevřeně a pro druhou sérii už seriál obnoven nebude, takže nejspíš, mnou tak velmi oblíbený, otevřený konec.
Hart of Dixie

14. března 2014 v 23:21 | Míša


stanice CW - drama, komedie, lékařský - 42 minut
seriál nyní vysílá s českým dabingem stanice Nova

Upovídaná New Yorčanka a zbrusu nová doktorka Zoe Hart má vše do puntíku naplánované - potom, co odpromovala na lékařské škole s červeným diplomem, chce následovat kariéru svého otce a stát se kardioložkou. Ale poté, co se její sny rozplynou jako pára nad hrncem, Zoe přijímá nabídku od cizince (doktora Harleyho Wilkese) a odjiždí pracovat do malého městečka Bluebell v Alabamě. Ihned potom, co do tohoto malebného městečka přijede, zjišťuje, že doktor Wilkes zemřel a v závěti jí zanechal polovinu lékařské ordinace. Zoe rychle poznává, že jižanská pohostinnost není vždy pohostinná, druhá doktor ve městě - Brick Breeland - je ze spolupráce se Zoe pramálo nadšen a z jeho dcery Lemon se nakonec vyklube zahořklá kráska, co si se Zoe nepadne do oka. Jediní spojenci, které Zoe má, jsou starosta Lavon Hayes, bývalý profesionální hráč fotbalu, její uličnický soused Wade Kinsella a v neposlední řadě také pohledný právník George Tucker, který je shodou okolností zasnouben s Lemon. Zoe je místními poměry znechucena a chystá se vrátit do New Yorku, nečekaná návštěva Zoeiny snobské matky jé však přeci jen přiměje k tomu, aby v Bluebell na chvíli zůstala a poznala v sobě já, které dosud neobjevila.

Zajímavost:

Leila Gerstein (tvůrce seriálu) přišla se seriálem proto, že po letech práce na Gossip Girl byla už velkým městem přesycená, chtěla natočit seriál o malém městečku jako měli v Gilmore Girls a Everwoodu. V televizi se zrovna v té době hodně mluvilo o jihu, tak se rozhodla umístit jej tam.


Můj názor:

Po prvním díle jsem věděla, že seriál budu milovat. Něco tak neuvěřitelně lidského jsem v televizi dlouho neviděla. Žádní upíři, vlkodlaci, víly a bůhví co dál, prostě jen jedna obyčejná vesnice, naprosto obyčejní lidí a jedna doktorka, která potřebuje získat trochu toho lidského přístupu.
Miluji tu atmosféru malého města. Miluji to prostředí. A obrovské plus je pro mě i úžasná country hudba, kterou, ač je to divné, skutečně miluji :)
Takže u mě 100 % za tento neskutečně lidský seriál :)

Resurrection

14. března 2014 v 16:41 | Míša


stanice ABC - drama, sci-fi, mysteriózní - 44 min

Resurrection je mysteriózní drama od ABC. Běží v neděli od devíti hodin mezi Once Upon Time a Revenge. V tenhle čas není přílišná konkurence, nebereme-li v potaz Walking Dead na AMC. Na velké pětce totiž běží jen Good Wife na CBS.

Představte si, že by se vám vrátili milovaní, kteří jsou již několik let mrtví. A teď přijdou k vašim dveřím, zazvoní a nevypadají ani o den starší.

Takže zombie útočí, jo?

No ani ne. Spíš duchové. No dobře, tak ty taky ne. Vypadají a chovají se až moc živě.

Celé to začíná tím, že se malý kluk probudí na rýžovém poli kdesi v Číně. Moc čínsky neumí a protože je bílý a má na sobě mikinu nějakého amerického baseballového týmu, tak ho pošlou do USA.

CO?

No taky mi to přijde divný, obzvlášť když s nikým na začátku nekomunikuje, ale prostě si asi na policejní stanici usmysleli, že to je Američan, tak ho poslali do Ameriky. Ještě, že znají americké baseballové týmy. A pak že má Amerika tvrdé imigrační zákony… No ale pokračujme. Takže kluka vrátí do Ameriky, kde si ho převezme agent imigračního a má ho předat sociálce. Ale to bychom nebyli v americkém seriálu, aby agent neměl měkké srdce a nevyslyšel klukův nápis na telefonu, že ho má vzít do Arcadie. Což je nějaká díra kdesi v Missouri. V Arcadii kluk nikomu nechybí, ale když se nechá nanavigovat k jeho domovu, tak najdou jeho rodiče. Háček je v tom, že jim jejich syn umřel před více jak 30 lety. Jenže tenhle kluk vypadá, že zná všechno, co jejich syn…

Všechno se to zatím motá okolo záhadného návratu pohřbeného syna. Na konci pilotu se nám vrátí i další mrtví, jestli časem přijdou vraždy podobně jako v originálu, toť otázka.Jé, to je ten chlápek z House!

Jo, Omar Epps tam hraje toho imigračního agenta. Další za zmínku stojí Kurtwood Smith, který snad tady bude na svého syna hodnější než v komedii Zlatá sedmdesátá. Nakonec ještě vypíchnu Devin Kelley, která hraje doktorku a sestřenku (teď už značně odrostlou) toho malého cestovatele. Jo toho "cestovatele" hraje Landon Gimenez, což je jeho první větší role.

Můj názor:

Seriál nemůžu po prvním díle extra hodnotit. Námět je zajímavý. Pilot mě bavil, otázkou je, zda to bude zajímavé po vícero dílech. Nenapadá mě, co tam jako mohou řešit, co se bude dít. Šanci Resurrection (opravdu hrozný název) určitě dám, ale nevím, mám obavy, že to nebude mít úspěch, ale třeba překvapí ;)
Po vícero dílech můžu říct, že mě seriál dokázal upoutat, těch 40 minut vždycky uteče a hrozně mě zajímá, co v tom všem nakonec je.. Ale obávám se, že obecně seriál nemá moc úspěch u lidí..


About a boy

8. března 2014 v 17:20 | Míša


stanice NBC - komedie, drama, romantický - 22 minut

About a Boy je seriálovou adaptací románu od Nicka Hornbyho, který byl v roce 2002 adaptovaný do stejnojmenného filmu s Hughem Grantem v hlavní roli.

About a Boy je nová komedie stanice NBC, která je nyní od midseason nasazena na úterní večery. Má toho nejlepšího předskokana, jakého mít může, a to The Voice. V jeho hodině ho bude doplňovat komedie Growing Up Fisher.

Co se týče konkurence, musí se prosadit přes The Goldbergs (ABC), NCIS: LA (CBS), Supernatural (CW) a New Girl (Fox).
About a Boy je komedie od NBC, která je prostě o klukovi. Will je sukničkář, který se svou novou oběť snaží sbalit na to, že je svobodný rodič. Náhodou se vedle do domu přistěhuje žena s malým klukem a Will ho hnedka využije, aby mu hrál náhradního synka (výjimkou za kus masa, jeho máma je totiž veganka a krmí ho samým tofu).

Samozřejmě vše ze začátku vychází, ale nakonec to praskne a Will má smůlu. Na poslední chvíli musí ještě navíc zachraňovat přátelství se svým malým sousedem, ke kterému si během uplynulých pár dní stihnul vytvořit pevné citové pouto.

Pár vtipných momentů se v pilotu vyskytuje. Střídají se s těmi přehnaně trapnými, které mají být také vtipné, ale ne vždy, respektive ne u všech diváků to tuto touženou reakci vyvolá. Každopádně pokud chcete slyšet falešný cover písničky What Makes You Beautiful od One Direction, tak si díl hnedka stáhněte, dostanete hned dvojnásobnou porci!

V hlavní roli Willa se objeví seriálový veterán David Walton, který posledních pár let jede na slušné seriálové vlně neúspěchu. Jeho sousedku hraje Minnie Driver a malého Marcuse Benjamin Stockham.

Seriál vytvořil Jason Katims, který stojí například také za seriály Parenthood nebo Friday Night Lights.
Herecké výkony jsou obstojné, párkrát se během pilotu i zasmějete. Pokud hledáte nějakou oddychovku a třeba se vám líbil film, tak to zkuste.
Po pár dalších dílech musím říct, že se seriál slušně rozjel. Pilot byl takový nějaký, ovšem teď se na to dá o dost lépe dívat. ;)
Believe

7. března 2014 v 20:25 | Míša


stanice NBC - 44 min - drama, fantasy

Believe je nové drama, které v neděli odstartovalo na stanici NBC. Seriál běží od devíti večer, doplňovat ho bude novinka Crisis.

V neděli večer bude muset tato novinka obstát v konkurenci Resurrection (ABC), The Good Wife (CBS) a animovaného dokumentu Cosmos: A Spacetime Odyssey (Fox).

Believe je nadpřirozené drama, které se točí okolo desetileté dívky Bo. Ta má nadpřirozené schopnosti, mezi kterými nechybí levitace, telekineze, vidění budoucnosti atd. Jenže zatím úplně neví, jak tyto síly ovládat. Po Bo jde nejmenovaná organizace, která chce získat její moc. Poté, co jsou její adoptivní rodiče zavražděni, se dívky ujme Tate, který utekl z vězení. Společně se tato dvojka snaží skrývat před zloduchy a zároveň využívat moc Bo k pomáhání jiným lidem.

Za seriálem stojí Alfonso Cuarón, který dříve režíroval Harryho Pottera a letos získal oscarovou sošku za Gravity. Výkonným producentem je J.J. Abrams.

Co se herců týče, tak Bo hraje teprve začínající herečka Johnny Sequoyah. Jejím ochráncem je Jake McLaughlin. Mezi ty dobré se počítají ještě Jamie Chung a Delroy Lindo. Zloduchem je Kyle MacLachlan.
Mezi Bo a Tatem to pěkně jiskří. Samozřejmě to nemyslím v nějakém zakázaném slova smyslu, mají mezi sebou prostě pěknou dynamiku. On nechce být její chůva, ale i tak se ji snaží chránit. A ona má občas takové hlášky, že zapomínáte, že je jí jen deset let.

Seriál má potenciál oslovit fanoušky různých žánrů, najdete tu stopy fantasy, akce, záhad i rodiných problémů.

Nějaké mínusy jsou?

Tak jistě. Za prvé, příběh není nikterak originální - dívka s mocí je v ohrožení, protože po ní jdou zloduši. I přesto, že za seriálem stojí velká jména, nebude vám připadat, že koukáte na něco extra, co byste nemohli najít jinde.

Pokud bude chtít Believe přežít, bude muset přestat být tak moc předvídatelný. I když pilot vyvolává pár otázek, je toho trošku málo a trošku pozdě. Je tu šance, že tou dobou, než se k nim dostanete, už vám to vlastně bude jedno.

S čím to můžu porovnat?

Takhle z fleku nás napadá Touch, kde je taky extra nadané dítě, i když narozdíl od Bo vůbec nemluví.


Můj názor:

Zatím je na světě první díl. Seriál určitě má potenciál. Námět je zajímavý, otázkou je, co bude dál, zda si s tím scénáristé poradili, zda to bude sledovatelné. Pilot mě určitě nalákal na další sledování.
Po vícero dílech jsem velmi mile překvapena :) Seriál mě nejen nalákal, ale dokázal mě udržet při jeho sledování :) Myslím si, že má velkou šanci na úspěch ;)


Mixology

2. března 2014 v 23:36 | Míšastanice ABC - komedie, sitcom - 22 minut

Mixology je nová dvacetiminutová komedie, kterou v midseason nasadila stanice ABC na své středeční večery. Seriál poběží vždy ve středu od půl desáté večer, předskokana mu bude dělat komedie Modern Family, současný nejlepší seriál stanice.

Seriál to však ve svém časovém slotu přesto nebude mít lehké. Proti němu stojí Criminal Minds (CBS), American Idol (Fox), The Tomorrow People a později The 100 (CW) a Law and Order: SVU (NBC).

Jde o komedii, jejíž první série se bude celá odehrávat převážně během jedné noci v jednom městském baru. Příběh je v podstatě jednoduchý: Všechny hlavní postavy, které se zde vyskytují, hledají nějakou formu lásky. Každá epizoda ukáže jinou dvojici lidí, s kompletně odlišnými vztahy. Setkáme se s flirtující servírkou, záletným barmanem, ale také s klukem, jehož snoubenka ho právě opustila, a chladnokrevnou mrchou, kterou se bude snažit sbalit.

Za seriálem stojí Jon Lucas a Scott Moore. Tato jména vám asi nic neříkají, pánové zatím nemají se seriály moc zkušeností. Nicméně možná vám něco bude říkat název jejich filmu - jsou autory komedie The Hangover.


Seriál asi nezaujme všechny. Vzhledem k tomu, že se děj odehrává v rámci jednoho večera, zapomeňte na to, že by zde došlo k jakémukoliv vývoji postav. S čím se seznámíte v pilotu, s tím budete muset vydržet až do konce série. Pokud ovšem máte rádi experimenty se stylem vyprávění, možná se vám tento seriál líbit bude.

Nejjednoduším srovnáním je porovnání s poslední sérií How I Met Your Mother, která se také primárně odehrává v krátkém časovém období, konkrétně jednom víkendu. Stejně jako v HIMYM, i Mixology využívá k rozšíření děje flashbacky.

Seriál ví, co chce říct i jak to chce říct. Každá epizoda má pevně daný plán, který - když se vám zalíbí - vás bude těšit celou sérii.


Stejně jako u většiny jiných komedií, nemůžete zde hledat příliš originality. Postavy jsou silně typizované a stereotypní, nečeká na vás žádné překvapení, které by je ukázalo v originálnějším světle.
Star-Crossed

20. února 2014 v 16:54 | Míša

Star-Crossed

drama, sci-fi, romantický - 44 minut - stanice CW


Vášně a politické nepokoje narušují mír a poklidný romantický vztah mladé lidské dívky a mimozemského chlapce. Ten je spolu s osmi dalšími svého druhu začleněn do místní střední školy.

Vše se odehrává deset let poté, co stovky mimozemšťanů přicestovaly na Zemi a vytvořily si tu tábor, ve kterém jsou od té doby uvězněni.

Seriály - oblíbené 2

14. února 2014 v 22:53 | Míša

Gossip Girlstanice CW, 45 minut - drama, komedie, romantický - Gossip Girl je americký seriál natočený podle knižní předlohy od Cecily von Ziegesar. Zavede nás do života New Yorské smetánky, ale zároveň i do života obyčejných lidí. Co mají společného? Všichni navštěvují elitní školu na Manhattanu, kde je královnou Blair Waldorfová, jejíž život se zdá být na první pohled perfektní. Má bohaté rodiče, je populární, má krásného přítele, ale nemá zas až tak šťastný život. Gossip Girl nám ukáže, že peníze opravdu nejsou všechno a že problémy má každý jedinec. A ty se začnou nořit na povrch, když se do města vrátí její někdejší přítelkyně Serena Van Der Woodsenová, která před časem odešla bez rozloučení na internátní školu...

Cesta k tomuto seriálu pro mě byla také trošku složitější. New Yorská smetánka, každý s každým spí, utrácí peníze vydělané jejich rodiči a prarodiči... Co na tom je jako ke koukání?! Moc! Seriál krásně ukazuje, že peníze nejsou všechno. Intriky, podvody, lži.. všechno tady máte! Láska, drama, sex, přátelství, rodinná pouta. Mě seriál baví. Plus ještě čekání, kdo je vlastně ta drbna, která jim komplikuje život! Plus bych také udělila za skvělé herecké obsazení. Seriál má 6 sérií a je ukončen ;)

Seriály - oblíbené

14. února 2014 v 22:52 | Míša

2 Broke Girlsstanice CBS, 22 minut - komedie - Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Na Max pocházející z chudé rodiny a na Caroline, která se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit také jako servírka v Brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim v cestě za jejich snem brání, je počáteční kapitál 250 000 dolarů…

Caroline je zvyklá mít všechno, na co si ukáže. Vyrostla pod křídly bohatého otce. Drahé oblečení, šperky, poníci.. Jednoho dne je otec zavřen do vězení a majetek je zabaven. Caroline je nucena se o sebe postarat. Hledá práci v malém bistru, kde narazí na Max. Max ji vezme k sobě do bytu, stanou se k nich kamarádky. Nakonec spolu rozjedou podnik na výrobu dortíků. Max je upřímná, drzá, cynická, vyžívá se v sarkasmu. Caroline je chytrá, ale naivní. U dvou socek se budete smát :) Momentálně běží 3. série.

Seriály - novinky

14. února 2014 v 22:51 | Míša
Ahoj, ahoj, ahoj :) V dnešním článku bych vám chtěla představit seriály, které jsou letošními novinkami. Vybrala jsem ty nejlepší, které se letos zrodily ;)

Agents of S.H.I.E.L.D.stanice ABC, 42 minut - sci-fi, akční, drama - Seriál, který se stane pevnou součástí Marvel Cinematic Universe (MCU) nás zavede mezi agenty mezinárodní proti-zločinecké organizace S.H.I.E.L.D. (Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division). Ta má za úkol chránit planetu Zemi před největším zlem, domácím, i mimozemským. S.H.I.E.L.D. je organizace, která dala dohromady iniciativu Avengers, čítající několik jedinců obrovské síly a nadpřirozených schopností.

Dle mě se ze seriálu dalo udělat něco víc. Pokud máte rádi Avengers, tak vás seriál neurazí, ale že by mě nějak extra bavil, to se taky říct nedá. Druhou sérii nejspíš dostane, ale o třetí už pochybuji. Všichni od něj čekali zřejmě víc, ale bohužel se nezadařilo.

 
 

Reklama